| DEBrown a întrebat:

Cine va impresionat sau cine va placut cel mai mult la "Romanii au talent"?

Răspuns Câştigător
| ɐɹıʌןǝ a răspuns:

Adolescentul acela de treabă care știa să piardă și vroia doar să se distreze, ăla care cânta replay de iyaz și acela care cânta "Nessum dorma"de Pavarotti

| Lydia28 a răspuns (pentru ɐɹıʌןǝ):

Stii cumva cum il chema?
Ca eu nu-mi mai amintesc!

16 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Baiatul care se urca pe cilindri.

| shtephie a răspuns:

Adrian Tutu m-a impresionat foarte mult.

| nevermindpeople a răspuns:

Ciobanu care tunde oile.

| alyna a răspuns:

Baiatul acela Adrian Tutu cred ca il chema care ii murisera parintii!

| darkhell217 a răspuns:

Tipa ce o cantat nightwish - Sleeping sun

| Rebbbeca a răspuns:

Normal ca cainele ala dansatorlaughing

| KinderPinguii a răspuns:

Mie mi-a placut din editia de aseara. tipul care s-a urcat pe chestiile alea care se miskau. oricum a fost suuupertongue

| Malvie a răspuns:

Pai.aia care canta Pink si tipu ala care avea 18 ani si se lasase de scoala la 14 si a cantat o melodie compusa de el special pe romanii au latent

| ºPishcotº a răspuns:

Clar, Adrian Tutuhappylove struck

Răspuns utilizator avertizat
| MrCoasAlex a răspuns:

La editia de saptamana aceasta nu am fost asa de impresionat,
da la editia de saptamana viitoare tipul cu cutite
si cina m-a impresionat a fost fata acea blonda care a cantat piasa lu pink (am uitat cum se numeste)

| PuCcaBuaiiiiii a răspuns:

Adrian Tutu love struck

| PuCcaBuaiiiiii a răspuns:

Adrian Tutu normal love struck.

| Dety a răspuns:

Cosmin agahe:*

| AnonimuPzDi a răspuns:

happy pe mine sincer m-a impresionat oamenii someri care vin la tv sai vada nea ion si giorgica astia! pe tine happy?