| AndraSt a întrebat:

De cine v-a placut cel mai mult in finala "Romanii Au Talent "?

Răspuns Câştigător
| Millanteria a răspuns:

Majoritatea Tutu! Nici nu ma asteptam la altceva.A fost votat din mila, ceea ce nu e deloc corect mai ales fata de ceilalti concurenti! Da, a compus niste versuri.mare branza! Deci clar asta nu-i talent. Adevaratul talent il avea Narcis Iustin Ianau. Clar. Mi-a placut foarte mult de Cosmin Agache, de Dinu. Si astia au foarte mare talent. Si nu ma ofticam daca ...castiga cine merita! Aceasta emisiune nu se numeste "Romanii sunt saraci!" Dar ma rog. Traim in ROMANIA. Mi-e si RUSINE!
P.S. Parca vad ca-mi dau acus fanii lu` Tutu "stupid", "nefolositor".

14 răspunsuri:
| iacobitza a răspuns:

Cosmin agache

| 乃ŪMMĪĪ a răspuns:

De Adrian Tutu e cel mai tarehappy
Fundabatting eyelashes

| Cory_1336 a răspuns:

De adrian tutu si cosmin agache

| PinguinuL a răspuns:

Cosmin si narcis au fost cei mai buni.happy

| Annaa_4696 a răspuns:

Tutu Adrian. Respect

| JeSuisElle a răspuns:

Adrian Tzutzu!love struck Chiar ma bucur ca a castigat, merita din plin premiul :p

| Louise21 a răspuns:

Cel mai mult de Adrian Tutu...dar mi-a mai placut foarte mult de Cosmin Agache,Iustin Ianau, Ballance, Stefan Florescu, Valentin Luca si Valentin Dinubig grin Deci mi-au placut aproape totibig grin

| xCookiieMonster a răspuns:

Adrian tutu a fost preferatul meu din totdeauna.eu stiam ca el o sa castige pentru merita.

| ayoalex a răspuns:

Adrian Ţuţu

| Gabbytzu a răspuns:

Adrian Tutu.
Logik...
E cel mai tareE:X
Ma bucur ca a castigat!

| alexaadrian a răspuns:

Adrian tutu cu siguranta ce bine ca a castigat

| Martinii a răspuns:

Mie mi-a placut DFC... dar si Tutu Adrian

| lary13 a răspuns:

Tutubig grin:X

| lary13 a răspuns:

Tutu evident:d