| Neverosimil a întrebat:

Va aparea continuarea filmelor the hobbit si the lord of the rings? Dau funda

Răspuns Câştigător
| AlexSalling a răspuns:

Sincer, la ce incasari au avut, ma indoiesc ca nu. Acuma, nimeni nu poate ghici. Poate da, poate nu, depinde de mintea lui Peter Jackson.

2 răspunsuri:
| Jager a răspuns:

Si eu as vrea sa se continue, dar s-a filmat cam tot ce scrie si in cartile lui Tolkien.

| Cristian_Cristi_1986 a răspuns:

Buna, Lord of the rings continua sub forma de serial si il vor face gen GOT. Data de lansare inca nu a fost anuntata.
Iar pentru The hobbit nu apare nimic in viitorul apropiat.