| T0T a întrebat:

Va avea Constantine un sezon 2? Îmi recomandați și Supernatural dacă acest serial chiar a fost pe gustul meu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, a fost anulat după primul sezon.
Normal că ți-aș recomanda Supernatural, este un serial superrr fain. ^-^ ✌
Uite aici câteva scene din serial
https://www.youtube.com/watch?v=J6fnIX6iXr0

| T0T explică (pentru anonim_4396):

De ce a fost anulat?

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Rating-ul scăzut așa s-a întâmplat și cu *The Secret Circle*, la fel anulat după primul sezon(asta acum 3 ani ) și nici acum nu a revenit straight face

| T0T explică (pentru anonim_4396):

Pff cică rating scăzut că știu mulți care s-au uitat dar mă rog contează ceea ce vor obezii ăia de la ei din țară. Pff...

11 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu o să fie sezonul 2 din Constantine. Și da, ți-l recomand atâta timp cât îți plac serialele cu mister.

| Sn4k3 a răspuns:

Iti recomand Supernatural chiar si daca nu a fost acel serial pe gustul tau. E foarte tare serialul.

| J0B0MAT a răspuns:

Putin off topic: Eu ti-as recomanda Game of thrones.Pe alea 2 nu le-am vazut, dar game of thrones e foarte apreciat, daca vrei sa te uiti, cand vrei si daca nu l-ai vazut pana acum.

| T0T explică (pentru J0B0MAT):

L-am văzutwinking Am și cană originală de la HBO cu Game Of Thrones...Pff. Iar mă laud cu asta laughing

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

laughingAtunci e bine!

| Coquinne a răspuns:

Aoleo, era sa fac pareza pe partea stanga...
ma gandeam ca zici ca va aparea partea a 2a Constantine, cu Keanu Reeves.

| Coquinne a răspuns:

Valeiii, era sa fac pareza si pe partea dreapta si in zigzag, am cautat si chiar va aparea Constantine 2, dar fara Keanu. sad

| T0T explică (pentru Coquinne):

Mă refer la serial, nu la film. Am văzut și filmul.