| CelCareRamaneInUrma a întrebat:

Va mai aduceti aminte de filmele de pe JETIX, in cazul de fata de ''Dorinta lui Richie Rich''? Am citit pe wikipedia acum cateva zile ca prima oara cand a fost televizat la noi in Romania a fost in anul 2009.Eu personal cred ca a fost difuzat mai devreme, poate 2006-2007. Poate chiar a fost difuzat atunci pentru prima oara, dar imi vine greu sa cred asta pentru ca dupa cum am zis, am impresia ca a fost difuzat mai devreme.

6 răspunsuri:
| BBJHHRUGs a răspuns:

Hopa! Suferi de "Efecul Mandela". Cauta pe net sa vezi ce inseamna... o sa ramai surprinsa.

| CelCareRamaneInUrma explică (pentru BBJHHRUGs):

Sunt baiat by the way.Nu,nu sunt surprins de efectul mandela pentru ca stiu ce inseamna, acum daca se aplica in contextul intrebarii pe care am pus-o asta e.Doar ca astept pe cineva sa-mi dea un raspuns concret.Stii ca pikachu are coada neagra la capat, nu?

| BBJHHRUGs a răspuns (pentru CelCareRamaneInUrma):

Sorry. Is not my fault "cose you put a picture girl to your avatar, daca tot ne englezim in cuvinte din astea mixte. Faptul ca traiesc si sunt in Anglia hotareste-te pe o singura limba. Serialul nu a fost difuzat in 2006-2007. Cred ca il confuzi cu altul chiar daca la noi in tara le difuzeaza mai tarziu dupa cate vad. Anyway era de tot rahatul ca sa vorbesc pe limbajul tau englezist.

| CelCareRamaneInUrma explică (pentru BBJHHRUGs):

Personal nu cred ca era de tot rahatul si iti multumesc ca m-ai lamurit in ceea ce priveste data in care ''serialul''(ca nu e serial) a fost difuzat la noi. Vorbind de avatarul meu e nevasta mea pe care o iubesc foarte mult.And i want to say sorry for you because even tho i have a girl's face as my avatar(Emma watson), i can talk how i want, no matter what the f*ck you think about how i'm talking. Apropo, mi-a placut actorul pe care tu il ai la poza de profil.
No Retreat, No Surrender 1986

| BBJHHRUGs a răspuns (pentru CelCareRamaneInUrma):

Ai dreptate. Richie Rich's Christmas Wish nu e film serial, avand in vedere ca e o continuare a Richie Rich din 1994. Eu personal le zic seriale pentru ca e ca si o continuare a unei povesti cum au fost seriile SAW.
VAi, multumesc.
No Retreat, No Surrender 1986 a fost un film SF de cacao cu poveste fantezista pentru copii. (fantoma lui Bruce Lee happy ha ha h!) Dac vrei filme bune cu acest actor (R.I.P.) urmareste:
Snuff Bottle Connection (1977)
The Game of Death (1978)
Tower of Death (1981) - my favourite (de aici si avatarul meu)
Miss, Please Be Patient (1981)
Jackie and Bruce to the Rescue (1982)
Emma Watson? as vreau sa si eu sa fie nevasta-mea. Eu personal am vazut-o cand am fost la Londra la o conferinta dar nu am apucat sa ii zic si eu ceva sau sa ii cer un autograf (nici macar sa fac o poza cu ea). Nu ii cunosc caracterul dar sunt sigur ca e personalitate complexa care sufera de fite si luxul societatii (Cred ca nu ar da nici macar un scuipat pe noi) Sunt multe vedete ca ea asa cu nasul pe sus.

| Protegent a răspuns:

Acel film a avut premiera la noi pe 24 decembrie 2005.
http://tvp.netcollect.ru/prog_day.php?y=2005&m=12&d=24&channel=77#Jetix_8