| CryChristiAN a întrebat:

Va mai amintiti de vechile desene animate de pe Fox Kids: WalterMelon( multi dintre voi cred ca nici nu stiti acest desen fain), Spioanele (dar sezonul 1 cu episoade vechi), jack piratul cel teribil, Viata cu louiesi copiii de la 402.

Dar de pe cartoon: Curaj,catelul cel fricos ( foarte fain ), Aventurile lui Ozi & Drix( la fel cred ca nici pe asta nu vi-l mai aminti cred, dar oricum e la fel de frumos ca desenul Curaj),
Atomic Betty,.etc.

Putem oare sa le aducem inapoi pe micul ecran? As vrea sa putem face ceva pentru ca sa apara macar inca un sezon din Curaj catelul fricos.

In fine, ce amintiri erau. Desenele astea aparute dupa 2008 sunt cele mai naspa.
Opinia voastra?

Răspuns Câştigător
| RyGoLeTa a răspuns:

Buna!
Normal ca imi amintesc, am crescut cu ele.Sunt si acum o mare fana a Spioanelor adica imi ramane vesnic in suflet, mi-a placut cel mai mult.Si copiii de la 402 cu Nensyhappy
De pe Cartoon Curaj il stiu, as vrea si Fetitele Powerpuff sa mai fie.Nu mai putem da timpul inapoi dar erau desene adevarate.As vrea sa putem face ceva un fel de petitie sa le readucem inapoi.

1 răspuns:
| cosmin66 a răspuns:

Cum sa nu imi amintesc de ele, in fiecare zi cand veneam de la scoala le urmaream, mai ales pe curaj cainele fricos era desenul meu preferat, nu ratam nici macar un episod si ai dreptate acum numai e ce a fost odata, asta e desenele astea o sa faca mereu parte din copilaria mea si sunt sigur ca a mai multor persoane care au prins acele vremuri.