| zanesiprintese a întrebat:

Va mai aduceti aminte de postul de desene animate "FOX KIDS"? Sau de desenele animate "Povestiri din cripta", "Familia De Ce?", "Gandacioii", "Familia trasnita", "Jack, piratul cel teribil", "Pisoiul Eek", "Lumea lui Bobby"... Ce amintiri frumoaseeee

11 răspunsuri:
| Vulvatron a răspuns:

Viata cu louie

| Castiel a răspuns:

Si care este intrebarea?laughing
Pai da erau frumoase decat cacaturile depe dysney acu cu hana montana si alte prostii nini bla bla alea da desenesad pacat ca nu le mai baga (in fine pe unele da.)

Cel putin sunt desene pastrate pe youtube in romana dar raresad

| Minks a răspuns:

Jim Button, Diabolik, SpiderMan, Desenele acelea cu super eroul Tic (LINGURA!), si multe altele de care am uitat dar totusi ne-au facut copilaria si poate chiar unora adolescenta frumoasa!

| Minks a răspuns:

Bonedripper: Nu a vrut sa fie o intrebare, ci mai mult un remember big grin

| koko a răspuns:

Printesa Sisi
Diabolik

chiar daca am 16 ani tot m`as mai uita la elelaughing)

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Daaa, sau de la minimax, maia & miguel, simsala grimm...si multe multe altele.

| Iheartshoes a răspuns:

Daa.
Desenele copilariei noastre love struck Nu se compara cu ce e azi la televizor ...ma trezeam dimineata si ma uitam la ele. Si acum stiu unele episoade din "Familia Tofu" "Curaj caine fricos" "Spiderman" "Familia De Ce" pe de rost. Iar melodia de la printesa SiSi mi s-a intiparit in minte, timp de 5 ani am stiut-o perfect.
Mi-e dor de desenele bune, pentru orice varsta!

| Iuliiikkk a răspuns:

Copiii de la 404, viata cu louie, printesa sisi, lumea lui bobby, Denis pericol public, Piratul jack cel teribil o multime de amintiri frumoase care-ti incanta sufletul:Xeu inca si acum ma mai uit la viata cu louie si copiii de la 402 pe youtubelaughingam dat o data sa ma uit la Lumea lui bobby dar de la primele secvente m-am plictisit si cand eram mai mica eram innebunita dupa el:*acum vad ca a inceput sa dea Laboratorul lui Dexter dimineata pe la 7:00 pe cartoon network si cateodata mai da si fetitele powerpuf da nu stiu la ce ora...a si sa nu uit sa mentionez desenele cu spioanele.off ce vremuri ce vremuri.as vrea sa le mai dea din nou pe acele.ce desene sunt acum sunt cam tampenii din desenele alea poate mai invatai ceva si te distrai cand le vedeai dar din astea gen Hannah Montana,, KIck Butovschi sau alte tampenii care ma rog unele is dragute dar unele nu le suportbig grin

| xXRobbyXx a răspuns:

Viata cu Louie, Printesa Sisi(chiar daca pare de fete tragi multa morala din desenul asta), nu mai stiu cum se cheama desenul dar era cu un caine care se dadea pe spate cand auzea "Caine rau!" si mult mai multe desene ce te ajutau sa-ti dezvolti creativitatea si sa faci diferenta dintre adevar si minsiuna si despre ce e bun si ce nu e. Acum desenele care sunt sunt niste tampenii, intr-adevar tampenii amuzante, dar tampenii...

| Vlad_Tepes_1983 a răspuns:

Http://synchtube.6irc.net/r/OfficialFoxKids

E facut de cineva si chiar zici ca e FoxKids original.
I hope to enjoy.

| Nutu2000 a răspuns:

Adevarat desenele din ziua de astazi sunt niste tampenii, stiti vorba aia "nu se mai face ca pe vremuri".