| anonim_4396 a întrebat:

Va mai aparea o serie din franchisa "Avatar"?
Ex: Avatar Aang; Avatar Korra

3 răspunsuri:
| WhiteLife a răspuns:

Nu cred. Anul asta a ieșit Dragon Prince, o alta serie de la aceiași producători (poți încerca să vezi dacă îți place). La Avatar poți urmări și Legend of Korra și poți încerca să citești benzile desenate (poate le găsești pe undeva în engleză). Am înțeles ca de anul asta autorul a început sa le continue, sau ceva de genul.

| NaTuraL9999 a răspuns (pentru WhiteLife):

Dar peste niste timp o sa continue franchisa?

| WhiteLife a răspuns (pentru NaTuraL9999):

Nu știu sa îți spun. Dacă o sa fie suficient material pe care sa îl animeze, posibil, dar, cum e destul de vechi, s-ar putea sa se axeze pe creații mai noi.