| Zxandrei2003 a întrebat:

Stie cineva da va mai aparea vreun anime "avatar" de ex:Avatar aang si Avatar korra, daca stiti spuneti-mi va rog. multumesc! sau Inazuma Eleven

Răspuns Câştigător
| AliveOne a răspuns:

Https://www.change.org/......nal-series Urma sa pun videoclip pe youtube despre asta :)) dar am zis sa-ti dau direct link ca poate ai nevoie sa stii :D

| anonim_4396 a răspuns (pentru AliveOne):

Sigur? :\

PETITION CLOSED
46, 482 supporters
3, 518 needed to reach 50, 000

Daca mai erau 3518. . sad

| Zxandrei2003 explică (pentru AliveOne):

Da dar nu inteleg, adica acolo spune anvatar netfix ce e aia, si cand caut pe google imi da siteu pe care mi l-ai dat tu si acolo nu sunt videouri la care te poti uita si cand caut pe google daur netflix imi da un site cu filme, dc spune-mi te rog ca nu inteleg.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Zxandrei2003):

Petitia se adreseaza celor care ar vrea sa salveze acest serial care chiar daca este animat, este mai degraba destinat adultilor datorita complexitatii sale. Tocmai pentru faptul ca este destinat mai mult adultilor decat copiilor, reteaua de televiziune Nickelodeon a incetat sa-l mai produca. Succesul acestei petitii inseamna preluarea drepturilor si continuarea productie serialului de catre Netflix, care in acest moment este cea mai buna sansa a serialului.
Daca te intereseaza animatiile de calitate da-mi facebook-u sau skype-u tau pe privat si o sa-ti zic mai multe.

4 răspunsuri:
| Jessica007 a răspuns:

Pot sa iti spun de inazuma eleven ca il difuzeaza pe cartoon network pe cartoon toon toon toon.Il arata o data pe saptamana, nu mai stiu in ce zi a saptamanii, la ora 10:30 incepe de luni pana vineri.