| Toplicianu_Alex_2000 a întrebat:

Va mai fi sezonul 5 din tokyo ghoul? Daca da cand? Dau funda

1 răspuns:
| crysty1222 a răspuns:

Putin probabil sa se faca sezonul 5. Manga s-a terminat, Kaneki e fericit cu viata lui, oamenii traiesc in mod pasnic alaturi de Ghouli, deci n-au pentru ce sa mai faca inca un sezon si nici material nu au. Daca Sui Ishida, creatorul Tokyo Ghoul are de gand sa mai faca o continuare poate o sa vedem si sezonul 5, dar e putin probabil. Si chiar daca ar face o continuare ar mai dura ceva timp, poate ani pana o sa vedem sezonul 5 sau poate alt anime Tokyo Ghoul.