| METALL2000 a întrebat:

Va plac filmele de groaza sa mai mult de comedie?

14 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Ambele...dar cand ma uit la filme horror nu mai dorm noptile laughing, deci trag mai mult spre comedii happy

| Cineva3 a răspuns:

Comedie

| 1000bodies a răspuns:

Ambele.

| WR104 a răspuns:

Comedie

| RyGoLeTa a răspuns:

Buna! Imi plac ambele, dar mai mult imi plac cele de comedie. Sper ca te-am putut ajuta cu o parere! Pupici:*

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Prefer dramele romantice. Imi plac si comediile negre...Dar nu comediile cu adolescenti! Nici intr-un caz, nu le suport!

| M25M a răspuns:

De groaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Porno-hardcore

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi plac mai mult cele de groază, pentru că sunt captivante.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Depinde de starea mea.
Daca sunt trist si am chef de ras, aleg comedie.
Daca sunt indiferent sau am chef sa ma sperii, aleg horror.
De obicei ma uit la horror, comedie mai rar.

| LaNaibaa a răspuns:

COmedie.`

| dexter7 a răspuns:

Daca vreau groaza ma uit la stiri, cel mai tare serial de groaza laughing mai bine filmele de comedie

| CaffeBoy a răspuns:

Depinde. Cu prietenii m-as uita la o comedie dar cu o prietena apropiata mi-ar place un film de groaza (daca ii place si ei, dar in general sunt indiferent)

| DeathAngel1 a răspuns:

Comedie