| OvidiuNumeDeTractorBack a întrebat:

Va plac filmele romanesti? daca da de ce? daca nu de ce nu?

Răspuns Câştigător
| TrixLove a răspuns:

Imi plac, dar nu prea. Imi si plac din cauza ca sunt filme bune majoritatea si in cele mai multe joaca actori pe care-i stiu ( ma rog... poveste lunga ) si imi sunt dragi si ii respect si ii admir si nu imi prea plac din cauza ca trebuie sa faci liniste ca sa auzi ceva din cauza caltatii proaste si nu numai a inregistrarii ci si a filmarii! Funda?

2 răspunsuri:
| OanaVlad a răspuns:

Sunt niste tampenii... le urasc pentru ca sunt banale si plictisitoare.le pot descrie intr-un cuvant : ORIBILE!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romanii, in filme, ca despre ele este vorba, joaca TEATRU, neputand sa impresioneze prin nimic, exceptandu-l pe... Marcel Iures.
=
Extraordinar actor, cel putin in filmul "The peacemaker".
Superb!
Imi aminteste de Christopher Lambert si de Jean Reno.