| lory_6999 a întrebat:

Va plac nini pe disney channel? eu ma uit in fiecare seara in afara de sambata si duminica ca sunt reluari! deci intrebarea mea este daca va place nini de pe disney channel! astept parerile voastre!

10 răspunsuri:
| PinkyFlor a răspuns:

Buna!

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Eu ma uit, ba chiar m-am uitat la toate episoadele pe net. Este un serial de nota 10. Mie imi place foarte mult!

Pa-pa!happy

| adysnake a răspuns:

Http://www.desene-animate-online.net - Episoadele dublate in romana !

| ninaelenadobrev a răspuns:

La nebunie, nu pot sta o zi fara sa ascult melodiile s sa ma uit la serial

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da o iubesc si eu ma uit la fel continua sa faci asta pentru ca e super dar nu te atasa prea tare pentru ca atunci cand se va termina o sa-ti para rau MARIA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma uit in fiecare seara si de abia astept finalul care cred ca va fi super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da il ador dar nu ma pot uitacryingpentru ca am 10 an si trebuie sa ma duc la culcare dar in schimb ma uit vineri si sambata si pe net obligatoriu cand apare un episod nou dar acum nu am un program si atuncii nu pot vedea nici un videoclipcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place mult.as vrea sa il gasesc pe net ca de obicei seara ma uit la filme...crying daca stiti un sit help please...puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da il ador si cel mai tare cuplu este chou si toni
bine fiecare are parerea lui dar stiu ca imi place la nebunie nu m-am mai uitat niciodata la asa un desen interesant as vrea sa nu se termine niciodata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da o ador dar nu stiu daca mai e... imi poti da un raspuns?

| Angelixa a răspuns:

Sincer iti spun ca nu imi prea place dar nu vreau s-a te mint doar ca s-a iti iau funda. Desi miar cam trebui! big grin