| yasana a întrebat:

Va place pariu cu viata... justificati de ce...

Răspuns Câştigător
| simona3272 a răspuns:

Mie imi place foarte mult deoarece iubesc muzica si ador la nebunie astfel de filme...eu cred ca sunt cele mai frumoase filme mai ales muzicalurile!

3 răspunsuri:
| Dubaster a răspuns:

La prima intrebare nu-ti pot raspunde pentru ca nu prea stiu despre cei vorba laughing Posibil sa-mi placa posibil sa nu... dar de justificat am sa ma justific laughing da-mi 2 ore din viata ta in fiecare zi probabil atunci o sa am timp sa butonez telecomanda Tv ului pana atunci poate se ofera cineva sa vina sa stearga prafu' de pe el laughing

| Victor979 a răspuns:

E cool serialul nu am ce zice va sfatui sa-l privit cei care nu au privit!

| Sara2 a răspuns:

Nu, deoarece e groazniccccccccccc