| Giulya93 a întrebat:

Va place serialul 1001 de nopti? Care este actorul preferat din film?(numele care il are in film, nu cel din realitate)

7 răspunsuri:
| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Cel mai mult imi place de Sehrazatlove struck e o femeie de apreciat.si frumoasa, si buna, nu ai ce sa ii mai ceri.
iar dintre aktori, imi place de Onur, e un om bun si korekt, care ajuta pe toata lumealove struck

| DiannaDia a răspuns:

Kan, shehrazat bennu nu am pers pref1

| Frrramboise a răspuns:

Mie imi plac toti, in afara de Fusun.

| Izzie1427 a răspuns:

Imi place de Bennu dar imi place de ea numai ca aspect.Cat despre personalitate, nici unul nu este pe placul meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti actori sunt minunati, kerem este dragut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place de Kaan,Nulufer, Onur, Kerem... aproape toti