| Sabwy a întrebat:

V-ati uitat careva de aici la filmul 1001 de nopti? care a fost actorul preferat?

Răspuns Câştigător
| alexa a răspuns:

Oooo da:X:X:X
ce frum a fost pacat k s. a terminat, desi il dau astia in reluare acumtongue
mi. a placut mult de actorii principali:Onur si Sehrazat, dar si ceilalti erau draguti bennu, kerem si sora lui kerem e frumusicawinking
fain film

15 răspunsuri:
| LuS[z] a răspuns:

Bacbaclaughing

| Gabry a răspuns:

Da.Personajul meu preferat era Seherezada si mi-a placut si personajul lui Burak.

| Sabwy explică:

Da s-au combinat. in realitate. s-au casatorit.

| Sabwy explică:

Mie mi-a placut Onur love struck Bennu si Kerem :X:X

| Sabwy explică:

Stiati ca eda si kerem sunt impreuna in realitate?

| Haydee a răspuns:

Da. Mi-a placut in special Sherazat deoarece era personajul principal si il juca foarte binebig grin
Pacat ca s-a terminat...Acum e in reluarehappy

| lostcontrol12 a răspuns:

Mie cel mai mult mi-a plaqt tampita de Eda.era perfect rolul pentru ea.

| frida0purple a răspuns:

Eda devil
Glumeam..imi venea s-o omorlaughing big grin
Onur love struck

| cristi27 a răspuns:

Mi-a placut de Burhan si de sehrazat, si-au jucat rolurile f bine

| yuli10 a răspuns:

Da, era ok actita dar cam uratica si nu stiu daca ati observat dar in cadrele cu onur ea purta mereu balerini pentru ca era mult mai inalta ca elhee hee... mi-a placut mult de doamna nadide ca personaj.

app, stiti ca cei doi, sehrazat si onur s-au combinat si in realitate? cred ca o sa renunte la tocuri pentru totdeauna.

| iulia_5454 a răspuns:

Si mie mi-a placut 1001 de nopti. mi-au placut sehrazat si onur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MI-A placut personajul sehrazat si onur dar ei s-au casatorit si in realitate intrati pe www.kanald.ro si gasiti poze cu ei de la nunta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Onurlove struck! şi toţi... mai ales fetiţele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca Sehrazat, dar cu siguranta si multi altii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Keram este cel mai frumos.Pacat ca este cu urata de Eda in realitate. mai bine ramanea cu Bennu, formau un cuplu mult mai frumos