| mihaela_2989 a întrebat:

Va place serialul Pariu cu viata? eu una il ador

8 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Pariu cu ce?

asta-i serialu ala cu adolescenti care viseaza inorogi fermecati?
nu, nu ma omor dupa SF-urile de proasta calitate

| hideaway a răspuns:

Destul de drăguț.dar, mno. no talking

| mat31new a răspuns:

Vecinii, colegii, prietenii, o parte din ei se uita la pariu cu viata. am vazut ei eu 5 minute dar nu m-a impresionat.

| Yoana a răspuns:

Imi place:X.

| pintexim a răspuns:

Mie una imi place dar nu sunt inebunita dupa el, ce se intmpla in serial se poate intampla cu usurinta si in viata reala doar unele parti(este parerea mea si mi-o sustin)

| dubstep97 a răspuns:

Vorbind in numele tuturor oamenilor normali din tara asta...nu. Nu ne place.

| allynutsa a răspuns (pentru dubstep97):

De unde stii tu ca nu-i place nimanui? Daca asta e parerea ta ...asa trebuie sa fie pentru toata lumea?raised eyebrows.

| dubstep97 a răspuns (pentru allynutsa):

Vezi in afara de tine si yoana de mai jos nimanui nu-i place