| Sunrisee a întrebat:

~Va place "The vampire diaries"? Fundaa! ~

Răspuns Câştigător
| winchesters a răspuns:

Eu ador serialu`!
De ce? Pt ca are o poveste foarte siropoasa, Damon e.super hot, n`am un cuv sa-l definesc, e cel mai tare. Filmul asta n`are sare si piper fara Damonlove struck
XoXo

10 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Nu imi place. Il ador. Am vazut toate episoadele aparute pana acum si abia astept sa apara si urmatoarele. Deci Damone superblove struck Si atat de amuzantlaughing

| veronica a răspuns:

Binenteles ca imi place e un serial fff bun.

| Parisblue a răspuns:

Daaa! este serialu' meu preferatlove struck si stefan ar face orice sa ii fie bine elenei, si damon love struck doamne:''>

| Yumitsu a răspuns:

Daa... L-am privit de la primul pana la cea mai proaspat episod. Damon e super dragut. Ochii lui hipnotizeaza big grin Poate ar fi fost mai bine ca Damon sa fie in locul lui Stephan big grin

| UniCool a răspuns:

Da, sunt fan. sper la cat mai multe serii

| Fantomita a răspuns:

Nu stiu ce serial e deci nu!

| Ѵαмριяɛ a răspuns:

Da extrem de mult nici nu pot sa exprim cat de tare iubesc acest serial

| Madalin a răspuns:

Mor dupa vampire diares :X
Abia astept sa apara episodul 11 sezonul 2, apare pe 9 in america, la noi pe 10 cred.Imi place cum joaca Stevan si Damon Salvatore
Chiar mi-ar place sa fiu vampir :X

| βoborozzza a răspuns:

Da e foarte tare:X imi place la nebuniebig grin

| Miruna_5164 a răspuns:

Waw e super tare:X iubesc serialul asta este atat de romantic:X si din ce in ce mai palpitant:Xeste mai frumos decat twilight desi la inceput m-a fascinat foarte mult twilightu'. Stephan ar face orice pentru binele Elenei:X:X