| SLS a întrebat:

Va placut telenovela,,furtuna din adancuri"? Daca da, care moment v-a placut cel mai mult? Eu am ratat putin, daca ati vazut va rog sa-mi spuneti ce au patit Esthercita, Ursula si Hernan? ca am ratat.

Răspuns Câştigător
| cazac34 a răspuns:

Esthercita sa aruncat de pe cladire, Ursula a fost ucisa de Hernan, iar Hernan a ars in flacari

| SLS explică (pentru cazac34):

Multumesc mult

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si, daca nu ne-a placut, ce sa spunem?

| SLS explică (pentru anonim_4396):

Sa spuneti ca nu va place, greu ii de inteles.

| daryaalesia a răspuns:

Esther vroia sa se arunce de pe o caldire cu baietelul sau dar a venit Marina apoi Damian si i-au luat copilul apoi s-a aruncat singura. Hernan a uciso pe Ursula, Damian si Marina s-au casatorit si au format o familie: Damian, Marina, fetita Marinei, baiatul Esthercitei.

Întrebări recente