| DianusIoana a întrebat:

Va rog ajutati-ma. Caut un film care a fost dat mai demult pe Acasa tv(noul Pro 2).Era vechi din timpul războiului.
Stiu ca era vorba despre o tanara a carei mama/bunica a murit si ei ea ramas o catelusa si acea femeie avea 2 copii un baiat si o fata si stiu ca pe la mijloc sau la sfarsit cățelușa a murit si chiar la sfarsit a aratat pe cineva care avea o catelusa la fel ca a ei..si mai stiu ca ea s-a casatorit cu un bărbat pe care intr-o dimineata l-a gasit mort si stiu ca fata ei era mai neastamparata.

1 răspuns:
| Raven a răspuns:

Zoya (TV Movie 1995), după cartea lui Danielle Steel
https://www.youtube.com/watch?v=M2FGqJ5Ozpw