| CandyღDulceata a întrebat:

Buna TPU happy. Mai demult era un film pe hbo cu un copil ( liceean ) care avea astm si era gras si colegii lui tot isi bateau joc de el cand el a ramas fara aer si i-a cazut pe jos inhalatorul a murit si l-au inmormantat iar acesta s-a trezit din mormant noaptea si s-a intors la scoala si a inceput sa ii omoare pe toti copii din clasa lui incetu cu incetu ...Va rog caut acest film cam de 2 ani si inca nu l-am gasit daca il stiti va rog mult sa ma ajutati happy va dau funda doar numele daca il stiti puppy dog eyes mersi big grin

2 răspunsuri:
| D3letrix a răspuns:

Un actor ceva? Numele vreunui personaj? Asa ne usurezi munca. happy