| UbithaTha a întrebat:

Va rog din sufet, spuneti-mi si mie cum se numeste aceasta melodie http://pariucuviata.protv.ro/......rian.html. O caut de multa vreme si nu o gasesc.Scuzati categoria la care am postat aceasta intrebare, dar chiar vreau sa stiu cum se numeste:o3

7 răspunsuri:
| diana97473 a răspuns:

Nu merge Link-ul.happy

| UbithaTha explică (pentru diana97473):

Nu e asta sad

| UbithaTha explică (pentru diana97473):

Nu,acum am gasit-o... Oricum mersii ca ai incercat >big grin

| Dumy_Dumitru_1995 a răspuns:

Daca ai lasa linkul cu videoclipu direct vei afla dar asa sunt prea multe video in linkul pe care l-ai lasat...mai lasa o data linkul si fii mai explicita happy si noi te vom ajuta.happy