| saranastasie a întrebat:

Http://pariucuviata.protv.ro/......orian.html Cum se numeste melodia?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Iubareata22 a răspuns:

Este superba melodia, nu?! O ador! Oricum ''GoodBye''

| andreeadeeaandreeadea a răspuns:

Criss-Goodbye

| happygirll a răspuns:

Melodie se numeste goodbye.Criss, in rolul Ancai canta melodia originala "Goodbye" in episodul 13 din sezonul al treilea al serialului "Pariu cu viata".

http://www.youtube.com/watch?v=wd-RumQLbCQ, uite cantecul.Este un cantec original, compus de Ionut Radu. Sper ca te-am ajutat.

| Iarina2003 a răspuns:

Melodia se numeste Cristina Ciobanasu - Goodbye.

| pisicdragutz a răspuns:

GoodBye

| Rooly a răspuns:

Melodia se numeste Goodbye

| alina1eremia a răspuns:

Buna! Melodia se numeste Goodbye! 1 lala kiss!