| porto89 a întrebat:

Va rog help! am vazut acum ceva timp un film foooarte tare. vreau sa ma mai muit la el odata cu cineva si habar nu am cum se numeste. o sa va dau cateva detalii si cine imi spune cum se numeste va fi pe deplin rasplatit happy multumesc foarte frumos! este vorba despre o tipa care s.a saturat de rutina zilnica si se muta in padure la o cabana. acolo este urmarita de cativa tipi care lucreaza la o vulcanizare plus un vanator sau politist violata pe rand si cand sa o omoare ea scapa sarind de pe un pod intr.un rau! scapa cu viata si apoi ii urmareste pe fiecare in parte si ii omoara in cele mai smechere moduri! ultimul este vanatorul care il leaga intr.o casa si ii pune pusca in fund si cand deschide familia lui usa se activeaza tragaciul si il omoara!

Răspuns Câştigător
| M25M a răspuns:

I spit on your grave
http://www.youtube.com/watch?v=LWwCV75_N9E

| porto89 explică (pentru M25M):

Sa-ti traisca familia 1000 de ani! mersi :*

| M25M a răspuns (pentru porto89):

laughing N-ai pentru ce!
Vezi cand il descarci sunt doua variante una de prin ani '70 si cea din trailer din 2010 sa fii atent la ani.