| Meli2000 a întrebat:

Va rog mult sa imi spuneti cand incepe Violetta 2 pe Disney Channel.

2 răspunsuri:
| Zanisoara a răspuns:

In buenas aieres violetta 2 a inceput deja.
Nu se stie. Acum a ajuns la episodul 50 sezonul 1, partea I cum ar fi. Partea a II-a a primului sezon incepe pe 10 iunie. Imagineaza-ti ca din februarie sau cand a inceput sunt 4 luni, cu prima parte. trebuie sa dea si partea a doua si cu siguranta nu incepe imediat cum se termina sezonul 1. Eu cred ca va trebui sa mai asteptam putin, macar vreo luna-doua. In Buenos Aires, tot posibilul sa fi inceput. Pupici. O zi buna! :-)
Fundita?

| Meli2000 explică (pentru Zanisoara):

Suntem la episodul 76 sezon 1 si Violetta 1 se termina Vineri :*. Dar, umbla zvonul ca violetta 2 incepe doar in Aprilie 2014. De aceea am intrebat. Cauta pe www.desene-animate-online.net si vei vedea ce episod este astazi cel cu numarul 77 :*. Oricum, ma bucur ca ai raspuns.