| Fefe2009 a întrebat:

Va rog mult sa imi spuneti cum pot descarca un film pe tableta.
? Am nevoie urgent! Fundaa!

4 răspunsuri:
| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns:

Filmele sunt destul de mari in gb, nu prea cred ca ai multi gb pe tableta, mai bine te uiti pe net.

| Fefe2009 explică (pentru Sucigan_Razvan_1999):

Macar sa incerc

| Fefe2009 explică (pentru Sucigan_Razvan_1999):

Si in plus vreau sa privesc la bunici

| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns (pentru Fefe2009):

Scuze ca nu prea am fost activ, Ia-ti net de la o telefonie mobila,(si un telefon si vorbesti cu ei sa ai net nelimiat, si ii intrebi, daca se percepe costuri suplimentare la hotspont wifi, si asa te duci cu telefonul si dai wifi la tableta.Bafta.