| ImFrank100 a întrebat:

VA ROG prieteni TPU am cv pe suflet m-am uitat la toate filmele twilight si chiar vreau sa stiu daca al 6 - lea film.
Daca nu gasiti dati-mi un film comedie, familie, aventura.
SI DACA MAI ESTE UN FAN TWILIGHT PRINTRE VOI VA RIG SA-MI SPUNETI!

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Twilight 6, vezi aici:
http://daterelease.net/twilight-6-release-date/
Filme comedie/fam./aventură:Me And Earl And The Dying Girl (2015),Blue Mountain State: The Rise Of Thadland (2016)/Jem And The Holograms (2015),Alexander And The Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day (2014)/

| Sn4k3 a răspuns:

Twilight Breaking Down 3 (cred ca la asta te referi) nu sunt informatii pe internet. Trebuia sa apara in noiembrie 2015, iar pe imbd nu e. Eu cred ca nu o sa mai apara, dar chiar daca o sa o faca va fi prin vara sau mai tarziu.
Filme comedie:
American Pie (seria)
21 and over
21 si 22 jump street
Blue Mountain State: The Rise Of Thadland
Accepted
Expelled
Roadtrip
Eurotrip
A Haunted House 1, 2
Bad Boys 1, 2
Ride Along 1, 2.
Aventura :
Lord of the Rings - The Hobbit
The Maze Runner 1, 2
Divergent/Insurgent
Percy Jackson 1, 2
Pirates Of Caribbean 1, 2
The Rundown
The Revenant
Anaconda 1, 2
The Librarian 1, 2, 3. Vizionare placuta!

| cosmypissy a răspuns:

Salut. si mie imi plac filmele twilight. ele sunt facute dupa niste carti de stephenie meyer. ea a inceput o a sasea carte dar, inca nu a treminat-o. sau nu a publicat-o, ma rog. ai putea sa citesti cartile- o sa iti placa mult daca inca nu le-ai citit