| andreynaruto a întrebat:

Va rog sa imi spuneti cand se termina naruto shippuden

2 răspunsuri:
| annahandball a răspuns:

Naruto Shippuden se va termina cand se va finaliza manga-ul(benzi desenate alb negru japoneze care se citesc de la dreapta la stanga si dupa care se fac animeurile) sau cand se va schimba!
Oricum va mai dura destul de mut pentru ca anime-ul este foarte in urma fata de manga.
P.S Poti vedea manga-ul cu Naruto si anime-ul pe www.anime.kage.ro.

| AllyLove a răspuns:

Crede-ma ca mai e ceva timp pana o sa se termine, adica in manga naruto care e inaintea anime-ului cu vreo 2 ani inca mai se desfasoara razboiul,mai e lupta dintre naruto si sasuke,confruntarea cu madara, terminarea razboiului, deci naruto shippuden mai dureaza cel putin 2 ani