| Amaluna a întrebat:

Va rog sa-mi raspunda doar cei care au vazut filmele sherlock holmes.am vazut de curand o secventa in care era o tipa imbracata intr-o rochie alba intinsa pe un altar din piatra intro biserica cu un tip care statea la capul ei si cred ca spunea o vraja si vine sherlock si o salveaza.in ce film este si ce-i face tipul fetei?

funda

Răspuns Câştigător
| byeddy a răspuns:

In sherlock holmes 1.chiar ieri am vazut filmul pentru a2a oara. Tipul incearca sa ucida fata dar sa para ca ea s-a sinucis, e un super film, uita-te la el ca merita cu adevarat.

| Amaluna explică (pentru byeddy):

De unde sa-l descarc cu tot cu subtitrare in romana?

| Amaluna explică (pentru byeddy):

De ce vrea sa o omoare? si de ce se sinucide?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ward2010 a răspuns:

Tipul incearca sa ucida fata dar sa para ca ea s-a sinucis