| Lindoro a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti cum se numea filmul in care la inceput o femeie isi cumpara singura piept de pui de la un supermarket si vanzatorul incarca sa o conving sa cumpere un pui intreg si la final isi face un iubit si se duc la supermarket si cumpara un pui intreg?

3 răspunsuri:
| lascuiulian92 a răspuns:

Asta suna ca un banc rolling on the floor

| Lindoro explică (pentru lascuiulian92):

Nu este banc.Este un film care l-am vazut si nu mai stiu cum se numeste.

| Lindoro explică:

Mai stiu ca in film femeia tot merge la supermarket ca sa-si gaseasca un iubit.