| VladGangstaBoy a întrebat:

Va rog spuneti-mi niste comedii despre o calatorie,excursie, etc la care sa rad cu lacrimi!
Ofer FUUUUUUNDAAAAA!

Răspuns Câştigător
| ReiVaN a răspuns:

Couples Retreat, Eurotrip, How I Spent My Summer Vacation, Sexcurisa, RV, Tourist Trap.

9 răspunsuri:
| ReiVaN a răspuns:

Poti sa incerci si Marea mahmureala 1 si 2.

| ReiVaN a răspuns:

Stand by me este si el frumos...tot despre o calatorie.

| MegaAna a răspuns:

Idiocracy (2006) este vorba despre o calatorie in viitor

| ReiVaN a răspuns (pentru MegaAna):

Idiocracy nu e comedie, e o satira. e o diferenta.

| Zenit313 a răspuns:

Eurotrip laughing

| YoBuDy a răspuns:

Yes Man, Say no to the Bride, Scary Movie (toate partile), American Pie (toate partile)

| Zuzazozo a răspuns:

Scary movie, Singur acasa 1, 2, 3, 4, am auzit ca a aparut si 5.

| HinaOnBike a răspuns:

Incearca Calatoria 1, sau 2. E vorba despre niste animale care se pierd si calatoresc prin lume pentru a ajunge acasa.Sau mai poti incerca How I Spent My Summer Vacation. Funda?

| Alissss a răspuns:

Incearca 21 jump street[http://www.youtube.com/watch?v=5k0mo_oJfn4 ] si think like a man [http://www.youtube.com/watch?v=F7VmU8aHAtw ], nu sunt cu excursii sau calatorii dar o sa razi la ele :)