| Robertel323 a întrebat:

Va salut. As vrea sa incep sa vizionez un serial. Ce seriale imi recomandati? Am vazut si eu cateva. As vrea sa aiba un anumit curs al evenimentelor si personaje de calitate. Gen The Mentalist.

Răspuns Câştigător
| Robertel323 explică (pentru anonim_4396):

Mersi mult pentru efort. Dexter l-am vizionat de 2 ori, aproape cap coada si mi-a placut. Lost si City Hunter ma intriga de aici.

13 răspunsuri:
| Robertel323 explică (pentru OnuOnulică):

Am vazut 2 episoade si am abandonat. E interesant, dar nu ma atrage... Poate o sa il revad. Ms de recomandare!

| faramatania a răspuns:

True Detective, The Killing, Fargo, Murder In The First

| Robertel323 explică (pentru faramatania):

Ms frumos, The Killing imi place.

| faramatania a răspuns (pentru Robertel323):

Cu plăcere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pretty little liars

| Bøøgey a răspuns:

Lost. Indraznesc sa spun ca e chiar mai bun decat The Mentalist.

| Robertel323 explică (pentru Bøøgey):

Am mai auzit de el, merita vizionat. O sa il pun in lista. Mersi frumos!

| PerfectLife a răspuns:

Hannibal.

| Robertel323 explică (pentru PerfectLife):

Pare cea mai buna recomandare. O sa incep cu asta, sper sa nu ma dezamageasca. happy Ms

| dodo222 a răspuns:

Suits, Lie to me(foarte bun, dar nu prea au continuitate episoadele)