| Capota_Fane_2000 a întrebat:

Salut la toti as vrea si eu recomandari de seriale gen The Mentalist as vrea cateva recomandari
Si as mai vrea si niste seriale horror daca se poate va rog
Vreau sa specificati ce gen de serial horror sau gen the mentalist

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Seriale horror: The Magicians, Damien, Scream Queens, Scream (2015-),Bedlam,South Of Hell, Penny Dreadful, Dominion, The Enfield Haunting (miniserie)

| justanotheruser99 a răspuns:

Încearcă
Psihologia crimei
NCIS: Miami
Lucifer
Supernatural (conține niște parti puțin, dar chiar puțin horror)
Stranger things
Bates Motel...

| AlexCristi97 a răspuns:

Cauta pe google "imdb top horror series"... pe imdb gasesti multe chestii.

Eu m-am uitat la american horror story si e ok, merge daca te plictisesti si vrei sa fii oripilat putin.

Mr. Robot mi se pare foarte fain si acum a aparut sezonul 2. E despre un tip hacker care o arde ca Dexter (alt serial fain) la inceput si ajunge sa vrea sa distruga o corporatie.
Dexter e un serial despre un detectiv care e si criminal si omoara dupa un anumit cod, mai exact omoara alti criminali.

The Mentalist nu l-am vazut deci nu stiu daca recomandarile mele seamana cu the mentalist...