| wannabe a întrebat:

Va salut TPU!

Ce filme in recomandati pentru a invata mai bine cum sa socializez alaturi de prietenii mei, cum sa ma comport fata de ei, de persoana iubita etc?

Răspuns Câştigător
| LuizaRSD a răspuns:

Buna! Sunt foarte frumoase filmele care o sa le enumerez : Hours de Paul walker, un film extraordinar care te invata sa nu te lasi batut, Paradisul Spulberat, care te invata sa ajuti, happy Intoarcerea in laguna albastra, un film super! Sper ca te'am happy ajutat, FUNDITA?

1 răspuns:
| LaraClarice a răspuns:

Cred ca filmele psihologice te vor ajuta in deosebi. Eu ti-as recomanda sa citesti, orice, doar sa nu exagerezi cu stilul erotic.
Numai bine!