| IulianaSweet14 a întrebat:

TPU! Vreau exemple cum sa ma comport cu persoana iubita happy.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Asta difera de la baiat la baiat. Fi draguta, romantica, tandra cu el dar nu exagera pentru a nu avea impresia ca-l sufoci. Nu-l obosii cu 10 telefoane pe zi sau 20 de sms-uri, pentru ca se va satura de tine mai repede decat crezi. Stiu ca vrei sa pastrezi o continua legatura cu el, toate am trecut sau trecem prin asta, dar trebuie sa fi cat de cat rezervata. Nu-i spune totul despre trecutul tau, mai pastreaza unele taine pentru a ramane asa. un mister, baietilor le place! Nu fi geloasa, sau macar nu o arata, pentru ca baietii vor avea impresia ca nu ai destula incredere in tine, si asta nu-i prea atrage.
Cam atat trebuie sa stii in general, restul, depinde de baiat dar si de felul tau de-a fi. Nu te schimba pentru nimeni daca tu nu vrei asta. Succes!

9 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Si daca ti-as spune ca nici un exemplu nu se potriveste, ma crezi?

| darrio2007 a răspuns:

Oamenii au caractere foarte diferite.Ca sa iti dau exemple care se pot potrivi in relatia ta ar trebui sa scriu nu un roman, ci cateva sute de romane.Asa ca numai tu poti sti cum sa faci asta.In functie de caracterul tau si al partenerului.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Cum stii tu mai bine.

| blueheart a răspuns:

Hei! Fiecare se comporta dupa cum simte. Fiecare persoana se comporta in felul ei. Unii simt mai mult, altii mai putin. Unii iubesc mai mult altii doar de suprafata.Nu trebuie sa te comporti intr-un fel anume. Spune ce simti, arata ce simti, asta e important.Nu te ascunde.Asa il faci pe cel de langa tine sa se indeparteze din ce in ce mai mult.
Succes! happy

| Fulbaster a răspuns:

Se inroseste, e stresat, se uita fix la tine.
Sper ca te-am ajutat!

| DidiutzMic a răspuns:

Pai: fii super apropiata de acea persoana, normal. Fii tu insasi. Pupici, impratisari. Respect normal, ca fara respect nu castigi nimic. Incredere!happy

| Anduuuu a răspuns:

Sa fii tu insati.winking

| Anduuuu a răspuns:

Fii tu insatiwinking

| error0xff a răspuns:

E simplu: trebuie sa te porti cu persoana iubita in felul in care ai vrea sa se poarte ea cu tine. De fiecare data cand vrei sa faci ceva, gandeste-te daca ti-ar placea sa ti se faca acel lucru. In felul asta e destul de greu sa gresesti.