| anonim_4396 a întrebat:

Va uitati la Death Note sau Higurashi? Cum vi se par? happy

Răspuns Câştigător
| ピンク a răspuns:

Pai. Am vazut Death note cam acum un an. Mi s-a parut bunicel, si asta o spun in calitate de persoana care nu prea se uita la anime-uri de genul asta. Toata faza cu carnetelul si cu Zeul Kira mi s-a parut interesanta, desi eu zic ca era mai bine daca avea putin mai multa comedie (parerea mea!).
Higurashi (no Naku Koro Ni)... sadic straight face personajele care se omorau si se torturau intre ele fara ezitare mi s-a parut o idee nebuneasca, prea exagerata. happy

3 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Death note este un anime foarte bun, la fel si filmele.

| ღAnaSawakoღ a răspuns:

Eu m-am uitat la Death Note acum un an si mi s-a parut un film destul de bunwinking

| Reanna a răspuns:

Death Note mi se pare foarte interesant si "bine" facut happy.
Cat despre Higurashi no Naku koroni (asa cred ca e numele intreg, nu?).mi se pare prea sangeros