| anonim_4396 a întrebat:

Ce animeuri gen Hell Girl, Death Note sau Higurashi stiti? Funda happy

Răspuns Câştigător
| zuzu_6188 a răspuns:

Blood +; Hellsing; Blade of the immortal; Shingeki no Kyojin(Manga); Tasogare Otome x Amnesia; Kara no Kyoukai - The Garden of Sinners; Vampire Hunter D; Goth(manga)->asta e chiar foarte intersant; Ghost hound; Ghost hunt; Mouryou no Hako; Ookamikakushi; Paranoia Agent; Shiki; Tsukihime, Lunar Legend; Umineko no koro ni -> la asta o sa fie ceva de genu "oare ce se va intampla in episodul urmator?!" ...cam atat iti pot recomanda, oricum ai de unde sa alegi si vizionare placuta X3

2 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Vampire Knight
Elfen Lied
Nana
Inuyasha
Bleach
Blood The Last Vampire
Kiddy Grade
Kaichou wa maid sama
Full Metal Panic

| ピンク a răspuns:

Another
Umineko no Naku Koro Ni
Monster
Blood +
Blood-C
Hellsing
Elfen Lied
Shiki
Ergo Proxy
Deadman Wonderland
Claymore
Sankarea
Shikabane Hime: Aka
Kara No Kyoukai
Trinty Blood
Gantz