| Madalin_Huzuneanu_1994 a întrebat:

Va zic niste detalii dintr-un film, as vrea sa stiu cum se numeste...e o comedie gen road trip 3 baieti pleaca intr-o excursie dupa prietena unuia dintre ei cu o rulota, mai incolo gasesc 2 fete care faceau autostopu si le i-au si pe alea, apoi ramane rulota blocata pe calea ferata si este lovita de tren, si pleaca cu trenul....mai departe nu mai stiu

Răspuns Câştigător
| Priceputeanu a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=q34Df6sjjqk Going the distance (2004)

2 răspunsuri:
| Diavolcata a răspuns:

Poate Mr.Bean?

| Madalin_Huzuneanu_1994 explică:

Merci Priceputeanu! you rulzz...paste fericit