| lacrima15 a întrebat:

Buna funda celui care imi spune filmul! Era un film cu un tren cu niste copii care au murit si de fiecare data cand trecea unul pe la calea ferata cu masina, daca o scotea din viteza fantoma copiilor il impingea pe alta parte! Era unul care tot omora copii... ceva conductor de tren ..nu mai stiu exact! cine stie filmul cum se numeste? funda :X

Răspuns Câştigător
| NNella a răspuns:

Fingerprints?

2 răspunsuri:
| baNutzZu a răspuns:

Pf. stiu filmul. l-am vazut. de fapt fica conductorului acela de tren omora. Stiu ca erau 2 fete care au intrat in casa aia pe una a prins-o si pe cealalta o cauta... imi cer scuze dar nu mai stiu cum se numea filmul sad pacat.

| lacrima15 explică (pentru baNutzZu):

Da asta era;( dar era super