| SimonaNicoleta20 a întrebat:

Vad ca a aparut noi episoade la lectii de viata de pe protv.
Este un serial, nu stiu dacă il stiti.
Stie cineva unde a aparut episoadele noi, ca de obicei aparea pe youtoub sau pe site-ul protv daca stie cineva mi-ar fi de mare folos unde le-as putea gasi, pe ce site.

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Cel mai probabil, episoadele vor aparea mai tarziu, pe ProTvPlus si pe platforma Voyo (cu abonament). Am vazut ca sunt acolo episoade din sezonul 5. E normal ca noul sezon sa se vada mai intai la tv, apoi sa fie pus pe sursele oficiale si/sau Youtube.