| Diana444 a întrebat:

Buna TPU vreau niste filme sau seriale cu vampirii am vazut deja twilight si the vampire diares?

4 răspunsuri:
| DJMikeGMC a răspuns:

Amurg,underworld, vamps, i am legend, edge of darkness

| StonemAlly a răspuns:

True blood e serial[mie imi place mai mult decat vampire diaries]
Being human[eu am vazut varianta US]- e cu un vampir, un varcolac si o fantoma care traiesc in aceeasi casa. N-am apucat sa-l termin dar e super tarehappy
Teen wolf[asta e cu varcolaci dar ma gandesc ca ti-ar place, e tot cu adolescention the phone

| StonemAlly a răspuns:

Toate sunt serialehappy

| Clouds a răspuns:

Underworld 1,2
priest
van helsing
Aproximativ 89.400 (de) rezultate (0, 24 secunde)
Rezultate Căutare
Dark Shadows - Umbre întunecate (2012)
Fright Night