| Ŧгєคкήάмє a întrebat:

Vazusem un film in care niste adulti plus un adolescent erau inchisi intr-o casa si trebuiau sa isi infranga viciile ca sa scape vii. Pe scurt, din ce imi mai amintesc, era o femeie ce se droga si fusese impinsa intr-o gaura cu seringi si trebuia sa caute ceva, altul trebuia sa intre intr-un cuptor sa ia ceva din capat si a ars de viu, o tipa ce ajunsese intr-o camera unde era atarnat de tavan o cutie transparenta si erau doar doua intrari unde isi bagase mainile si nu le mai putea scoate. Adolescentul era fiul unui politist ce bagase la inchisoare pe mai multi care erau prinsi acolo cu el. Fiecare din ei aveau cate un numar pe ceafa. Stiti cum se cheama?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Saw II (2005)
http://www.cinemagia.ro/filme/saw-ii-11850/

2 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Cred ca saw, vezi ca sunt 7 parti si asta pe care l-ai descris nu e primul

| Eastwood a răspuns:

Jogsaw sau Saw. In romana > Puzzle mortal.