| pinksweetloverr a întrebat:

Bună, vazusem acum ceva timp un film pe Netflix cred si nu mai stiu cum se numeste. Era despre o fata care ajunsese intr-un fel de academie unde se canta la vioara cred si gen daca fetele greșeau, erau violate de director si la un moment dat fata ajunsese să cante pe o scena. Stie cineva cum se numeste?

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Te referi la The Perfection (2018)? In cazul acesta nu l-ai descris bine...
https://www.imdb.com/title/tt7772580/

| pinksweetloverr explică (pentru floresdemayo):

Pardon papusa, eu am zis doar cateva lucruri pe care mi le mai aminteam.

| floresdemayo a răspuns (pentru pinksweetloverr):

"Păpușa" sa ii spui maică-tii, ca ea a creat una fără minte, care uită de azi până mâine!

| pinksweetloverr explică (pentru floresdemayo):

Pai parca zisesei una handicapata, te ai razgandit? happy