| amisoranitza a întrebat:

Stiu ca era pe Euforia un serial cu un politist care fusese bagat la inchisoare pe nedrept si a iesit dupa mai multi ani, pentru ca i s-a demonstrat nevinovatia si a redevenit politist. In fine. Stiu ca in romana se numea Pe viata. Dar nu il gasesc pe net. Stie cineva cum e in engleza?
Funda :*

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Life (2007)
http://www.cinemagia.ro/filme/life-22132/

| amisoranitza explică (pentru faramatania):

Doamne, eu l-am cautat ca Life si nu l-am gasit... Multumesc :*

| faramatania a răspuns (pentru amisoranitza):

Mai este și un film Life (1999),dar trebuia să scrii Life serial și îl găseai atunci. Oricum e bine și așa, îți mulțumesc și eu.