| anonim_4396 a întrebat:

Verisoara mea ma tot bate la cap sa gasesc un film de vazut pentru craciun.de fapt mai multe. vrea si de desene animate si artistice.(ea isi pregateste totul din timp pentru ca ii place mult craciunul.) imi puteti da niste exemple va rog? dar sa fie frumoase. cu copii si sa fie cu adevarat in spiritul craciunului.(stiu ca e toamna si mai e mult pana la craciun darlaughing )

4 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Acum e 15-09. intreaba-ma iar pe 24-12

| r0x a răspuns:

Cel mai frumos si touching pentru Craciun mi se pare The Polar Express

| r0x a răspuns:

Cel mai frumos si touching pentru Craciun mi se pare The Polar Express happy