| SeeDifference a întrebat:

Vine un barbat mai batran acasa si rade "am vazut 2 oameni indragostiti" si era vorba despre 2 care s au intalnit intr-o cafenea. Ea isi cauta de.munca parca si rl lucra acolo.
Cine stie filmu?

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Îmi amintesc de un film, e oarecum asemanator, dar aici, fata e vanzatoare(nu băiatu') la un mini restaurant de tip fast food, iar un client tanar intra in restaurant sa o caute pe fata care a salvat viata bunicii lui, care făcuse un atac cerebral la volan.
În felul acesta, cei doi se cunosc, se îndragostesc etc. Filmul e cu happy end, ca in toate filmele de Crăciun.
Vezi The Christmas Secret (2014)
http://m.imdb.com/title/tt3626180/
Dacă nu e acesta, poate ai să revii și ne vei da mai multe detalii despre film. :)