| missoty94 a întrebat:

Voi ati vizionat filmul "The last song"? E interesant, merita de vazut?

Răspuns Câştigător
| Tymmi a răspuns:

Da... daca iti plac filmele cu Miley Cyrus, dramele si filmele romantice atunci ti'ar placea. Nu pot sa spun ca ma dau in vant dupa filmele de genul asta, dar acesta mi-a placut.

4 răspunsuri:
| ALice_4674 a răspuns:

Doamne...deci,filmul asta m-a facut sa plang. M-am uitat de 5 ori si am plans de fiecare data.MERITA!

| Jadis a răspuns:

Eu de prima oara cand i-am auzit numele mi so parut plictisitor. Dar cand am auzit ca joaca Miley cyrus in el am jurat ca no sa-l vad niciodata laughing Mie imi pare plictisitor. Dar mai bine te uiti, e bine sa incerci ceva filme noi...Cine stie poate nu vei regretawinking

| theprettyreckeless a răspuns:

Am plans foarte tare. chiar daca nu ma omor dupa Miley, m-a miscat emotional.

| ADYX009 a răspuns:

Da e cu Miley Cyrus si e interesant! Se duce ia in vizita cu frasu la tatal ei care e bonlav de cancer nu se intelegeau prea bine ea cu tasu! Intre timp s-a indragostit de un baiat acolo! Oricum uitete e destul de bun