| Patyi a întrebat:

Cine a văzut filmul Triangle? E interesant, merită vizionat? Dau fundită:*

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunsul la intrebarea aceasta este irelevant. Daca mie mi-a placut, nu inseamna ca iti va placea si tie, sau invers.
http://www.youtube.com/watch?v=65JP4wVVCOQ&feature=related
Uite un trailer, poate iti dai seama daca e pe gustul tau sau nu. Incearca sa iti faci pareri personale, fara sa accepti influentele celorlalti, in felul acesta iti vei dezvolta personalitatea si contura caracterul. Succes!

| Patyi explică (pentru anonim_4396):

Am cerut parerea voastra, sa vad majoritatea raspunsurilor. Oricum, multumesc pentru link:*

| anonim_4396 a răspuns (pentru Patyi):

Imi pare rau daca am raspuns prea dur happy

| Nick2012 a răspuns:

Merită văzut e super ţil recomand este bazat pe fapte reale ca şi Titanic este foarte interesant The Triangle i se mai spune Triunghiul Bermudelor sau Triunghiul Diavolului!
Baftă happy
Fundă? big grin happy