| ShnitzelCuCeapa a întrebat:

Voi ce credeti? Rinneganul e mai bun ca Sharinganul?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Sharinganul e mult mai bun.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,dar are si el calitatile lui happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor Auzi cica sharinganul e mai bun. rolling on the floor)))) din Sharingan iese Rinegan, daca ti-l evoluezi la maxim happy De unde crezi ca are Tobi rinegan? Dupa lupta cu Konan, cand i s-a spart masca, ai vazut si tu foarte clar ca stralucea foarte mult sharinganul sau. Dupa lupta aia, Tobi a reusit sa aiba Rinegan. gandeste-te putin happy Cine are rinegan din Naruto? Oamenii cei mai puternici, din clanul Uchiha: Madara, Tobi.

Rineganul poate absorbi orice fel de chakrawinking

| Cioc_Andrei_1992 a răspuns:

Cred ca va uitati la Naruto sau cititi manga degeaba daca ziceti ca sharinganul e mai bun ca rinneganul...