| Croampa a întrebat:

Sasuke va avea rinneganul lui zece cozi ( rinnegan rosu inchis cu virgulite ca sharinganul), sau rinnegan normal ca si nagato?
Si in ce ochi va avea rinneganul?
Dau funda! happy

5 răspunsuri:
| CatelusaCuParulCret a răspuns:

Uita-te la anime si lasa-ne in pace. Nu vreau sa-ti stric surpriza! happy

| Croampa explică (pentru CatelusaCuParulCret):

Serios, credeam ca TPU este pentru intrebari si raspunsuri, daca nu stii atunci de ce ai mai raspuns? sad

| Croampa explică (pentru CatelusaCuParulCret):

Mersi, am aflat tot ce am vrut sa stiu, nu a fost atat de greu, nu? big grin

| Nejmoq a răspuns:

Normal. Apare Eremiul celor 6 cai si isi imparte puterea in 2. O parte o da lui Sasuke [Rinnegan] si o parte lui Naruto. Toate visele fanurilor cum ca Naruto va avea Rinnegan au fost spulberate. :]